OFERTA

Aquila Events powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku. Jesteśmy agencją nowego typu, łączącą doświadczenia firmy eventowej i grupy Aquila, której przedmiotem działalności są inwestycje w hotele, domy wypoczynkowe i apartamenty oraz sport i rekreację.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową organizację imprez artystycznych, sportowych, pokazów, wydarzeń specjalnych, organizacji konferencji i imprez incentive. Działamy według światowych standardów, dbamy o detale, podążamy za najnowszymi trendami w designie i technologii. 

Myślimy o evencie, jako o kompletnym, zintegrowanym produkcie, bo tylko taki spełnia swoją funkcję, jako doskonałe narzędzie marketingowe. 

Event jest jednym z elementów budowania strategii PR. Nie ma w nim miejsca na przypadek. Pracujemy wspólnie z naszym Klientem, tak, aby impreza była skonstruowana w pełnej zgodzie z wizerunkiem Jego marki. Szukamy unikalnych cech, które ją wyróżniają by stworzyć niepowtarzalny scenariusz imprezy.

Opracowujemy i wdrażamy strategie promocyjną wydarzeń specjalnych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę medialną: od konferencji prasowej, poprzez zakup mediów dla kampanii o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim oraz szum medialny wokół samej imprezy. Nie zapominamy o modnym social media. 

Współpracujemy z wieloma utalentowanymi scenografami, designerami i reżyserami realizując najbardziej kreatywne wyzwania.

 

Chcecie Państwo przeżyć wielką, żeglarską przygodę na pokładzie historycznego żaglowca? Taki rejs to ekscytujący, dynamiczny sposób spędzania wolnego czasu oraz duża dawka adrenaliny. Rejsy na s/y „Kapitan Borchardt” to okazja by poznać charakter pracy na żaglowcu, zintegrować grupę oraz odwiedzić najpiękniejsze zakątki Europy.

Oferujemy:

 

Ponadto, zadbamy o:

Infrastrukturę

Wynajmiemy odpowiednie sale konferencyjne, zarezerwujemy miejsca w hotelu dla gości, stworzymy centrum konferencyjne.

Catering

Zapewnimy odpowiedni dobór oferty cateringu.

Logistykę

Nasi pracownicy będą czuwać, aby wszystko zostało perfekcyjnie przeprowadzone według przygotowanego wcześniej scenariusza.

Obsługę techniczną

Zapewnimy sprzęt spełniający wymagania techniczne prezentacji, komputery, sprzęt audiowizualny, bezprzewodowy system nagłośnieniowy, światła, lasery...

Tłumaczenia

Zapewnimy tłumaczy, kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

Materiały

Zadbamy o spójny wizerunek konferencji. Zgodnie z brandem konferencji, bądź organizatora. Przygotujemy materiały dla uczestników, identyfikatory tablice informacyjne i wszelkie inne materiały.

Transport

Odbierzemy uczestników konferencji z lotniska, dworca, jak również zapewnimy transport między miejscem zakwaterowania, a konferencją.

 

 
 

 


 

 

Aquila Events Sp. z o. o.
ul. Wilcza 54a/8
00-679 Warszawa
tel/fax +48 (22) 626 83 77
e-mail: aquila@aquila.pl

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy
XII Wydział  Gospodarczy KRS
KRS: 0000410141; NIP: 701-033-38-53
Kapitał  zakładowy: 50 000,00 zł

Ewa Rola-Grabkowska
kom.: +48 887 777 766

 


Pracujemy dla