PARTNERZY


 

Holiday Inn Warszawa Józefów

Doskonałe położenie, świetna oferta rekreacyjna. Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów to obiekt łączący komfort i najwyższy standard usług z położeniem w spokojnej okolicy i szeroką ofertą rekreacyjną. Niewielka (4 km) odległość od Warszawy sprawia, że w hotelu spędzają czas zarówno ci, którzy odwiedzają miasto jak i poszukujący wytchnienia od jego zgiełku. Mnogość możliwości spędzenia wolnego czasu przyciąga gości ceniących sobie aktywny wypoczynek. Centrum SPA, a także basen z hydromasażem, jacuzzi i saunami pozwalają odpocząć i zregenerować siły. Pole golfowe, minigolf oraz największy na Mazowszu park linowy, korty tenisowe i boiska , a także piękne leśne otoczenie hotelu są dodatkowymi wyróżnikami hotelu.

http://holiday.aquila.pl

 

   

s/y Kapitan Borchardt

Chcecie przeżyć wielką, żeglarską przygodę na pokładzie historycznego żaglowca? Taki rejs to ekscytujący, dynamiczny sposób spędzania wolnego czasu oraz duża dawka adrenaliny. Rejsy na s/y „Kapitan Borchardt” to okazja by poznać charakter pracy na żaglowcu, zintegrować grupę oraz odwiedzić najpiękniejsze zakątki Europy. Oprócz atrakcji związanych ze statkiem i żeglugą uczestnicy mogą zobaczyć wiele ciekawych miejsc na lądzie. W portach bawimy się i zwiedzamy.

http://www.kapitanborchardt.pl/


 

Golf Park Józefów

Golf Park Józefów to prężnie działający kompleks golfowy, w którym każdy amator gry w golfa będzie czuł się wyjątkowo i komfortowo. Jesteśmy jednym z najciekawszych obiektów treningowych na golfowej mapie Polski. Nasz klub znajduje się na malowniczym  i rozłożystym terenie należącym do hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów, zaledwie 20 km od Warszawy. Zapewniamy doskonałe warunki do gry w golfa dla graczy w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki profesjonalnemu systemowi nawadniania oraz stałej opiece i zabiegom pielęgnacyjnym nasze pole spełnia najwyższe standardy.

http://holiday.aquila.pl/PL/golf_menu.html

 

 

 

Park Linowy Józefów

Zapraszamy do największego na Mazowszu parku linowego. Obiekt posiada łącznie 99 przeszkód na prawie 1211 metrach tras! Najdłuższa tyrolka zaczyna się 9 metrów nad ziemią i ma 120 metrów długości. Do dyspozycji jest sześć tras o różnym stopniu trudności. Dla dzieci mamy trasę BAMBINO, dla dorosłych PAROLE, GRANDE i EXTREMA oraz dwie trasy treningowe.

http://holiday.aquila.pl/PL/park_linowy_jozefow.html

 

 


 

 

 

   

 

   


   

 

 

Aquila Events Sp. z o. o.
ul. Wilcza 54a/8
00-679 Warszawa
tel/fax +48 (22) 626 83 77
e-mail: aquila@aquila.pl

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy
XII Wydział  Gospodarczy KRS
KRS: 0000410141; NIP: 701-033-38-53
Kapitał  zakładowy: 50 000,00 zł

Ewa Rola-Grabkowska
kom.: +48 887 777 766

 


Pracujemy dla